Prelegenci

Marek Drozdowski
Kierownik Działu Systemów Finansowych
Play (P4 Sp. z o.o.)

Od ponad 15 lat zajmuje się zwiększaniem wydajności i jakości procesów w działach finansowych firm z branży telekomunikacyjnej. Aktualnie, jako Kierownik Działu Systemów Finansowych w Play, odpowiada za automatyzację i robotyzację procesów księgowych, weryfikacji klienta, podatkowych oraz innych procesów finansowych.

dr Konrad Marchlewski
dr Konrad Marchlewski
Wiceprezes zarządu ds. finansowych
Grupa Atlas

Pełni funkcję wiceprezesa zarządu ds. finansowych w grupie Atlas. Poza obszarem finansów przedsiębiorstwa, zarządza również systemem kontrolingowym oraz odpowiada za sferę IT – za wdrażanie technologii cyfrowych i rozwiązań teleinformatycznych.

Mateusz Papaj
Menadżer procesów / Product Owner
ING Bank Śląski

Menadżer procesów w ING Bank Śląski. Pełni rolę Product Ownera dla systemu IWA (Główny system workflow + archiwum dokumentów w Banku), opiekując się obszarem procesów depozytowych Klienta Korporacyjnego oraz elektronicznym archiwum dokumentów.

Łukasz Parkitny
Łukasz Parkitny
System Consultant
Orsted Polska

Obecnie zatrudniony na stanowisku System Consultant w firmie Orsted Polska (dawnej Dong Energy). Pracuje głównie jako RPA (Robotic Process Automation) Developer.

Andrzej Sobczak
prof. SGH, dr hab. Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od kilku lat swoje zainteresowania naukowe i eksperckie koncentruje wokół problematyki strategicznego zarządzania IT oraz architektury korporacyjnej. Obecnie skupia się na zastosowaniu tych koncepcji przy automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych.