Prelegenci

Marek Drozdowski
Kierownik Działu Systemów Finansowych
Play (P4 Sp. z o.o.)

Od ponad 15 lat zajmuje się zwiększaniem wydajności i jakości procesów w działach finansowych firm z branży telekomunikacyjnej. Aktualnie, jako Kierownik Działu Systemów Finansowych w Play, odpowiada za automatyzację i robotyzację procesów księgowych, weryfikacji klienta, podatkowych oraz innych procesów finansowych.

Agnieszka Kalandyk
Agnieszka Kalandyk
Właścicielka, Biegły rewident, FCCA
Kancelaria Biegłego Rewidenta MADG

Przez wiele lat zdobywała wiedzę i praktykę w zakresie rachunkowości, finansów i zarządzania w międzynarodowych korporacjach świadcząc usługi audytorskie i doradcze.
Obecnie prowadzi własną kancelarię biegłego rewidenta.

Katarzyna Koszel
Team Lead zespołu Operations & Support
Orsted Polska

Od 2012 r. związana z działami finansowymi i operacyjnymi w branży energetycznej w dużych koncernach w kraju i za granicą. Odpowiedzialna za migrację, nadzór oraz optymalizację procesów rozliczeniowych.

Piotr Kowal
Financial Controler, Biegły rewident
Getinge Shared Services

Kontroler Finansowy, Biegły Rewident posiadający 15 letnie doświadczenie pracy w Finansach i Controllingu, w tym 10 lat w badaniu sprawozdań finansowych, badaniu efektywności kontroli wewnętrznej oraz projektach due dilligence.

Piotr Kurecki
Piotr Kurecki
Kierownik Projektu RPA
Bank Pekao S.A.

Jest ekspertem w Biurze Systemów Obsługi Klienta i Automatyzacji Procesów. Aktualnie odpowiada za robotyzację procesów w Banku Pekao SA i wspiera rozwój platformy BPM.

dr Konrad Marchlewski
dr Konrad Marchlewski
Wiceprezes zarządu ds. finansowych
Grupa Atlas

Pełni funkcję wiceprezesa zarządu ds. finansowych w grupie Atlas. Poza obszarem finansów przedsiębiorstwa, zarządza również systemem kontrolingowym oraz odpowiada za sferę IT – za wdrażanie technologii cyfrowych i rozwiązań teleinformatycznych.

Jerzy Mikosz
Prezes, FCCA
FamiCord AG

Prezes szwajcarskiej spółki FamiCord AG z grupy Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Biegły księgowy, wieloletni kontroler i dyrektor finansowy. Pracował również jako kierownik zespołów w centrum BPO i konsultant

Maciej Müldner
Maciej Müldner
Dyrektor finansowy
Skanska Property Poland

Od 2015 roku pełni funkcję dyrektora finansowego Skanska Property Poland. Jest odpowiedzialny za zarządzanie finansami, zespołem finansowym i procesami, jak również za zarządzanie ryzykiem oraz kontrolę przepływów finansowych i kosztów w firmie.

Mateusz Papaj
Menadżer procesów / Product Owner
ING Bank Śląski

Menadżer procesów w ING Bank Śląski. Pełni rolę Product Ownera dla systemu IWA (Główny system workflow + archiwum dokumentów w Banku), opiekując się obszarem procesów depozytowych Klienta Korporacyjnego oraz elektronicznym archiwum dokumentów.

Łukasz Parkitny
Łukasz Parkitny
System Consultant
Orsted Polska

Obecnie zatrudniony na stanowisku System Consultant w firmie Orsted Polska (dawnej Dong Energy). Pracuje głównie jako RPA (Robotic Process Automation) Developer.

Barbara Płucienniczak
Dyrektor Operacyjny
Bank Pekao S.A.

Aktualnie odpowiada za obszar operacji serwisowych dla Klienta Detalicznego i Bankowości Prywatnej, optymalizacje, w tym robotyka i digitalizacja, zleceń z oddziałów i jednostek wewnętrznych do centralnej obsługi (work-flow na platformie BPM), obsługę zajęć rachunków.

Marcin Radziszewski
Marcin Radziszewski
Członek Zarządu, Dyrektor finansowy
Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Dyrektor Finansowy Grupy Kapitałowej PBKM (Polskiego Banku Komórek Macierzystych), spółki notowanej na rynku głównym GPW. Co miesiąc odpowiedzialny za konsolidację wyników kilkunastu spółek grupy.

Wojciech Rosa
Wojciech Rosa
Financial Director of Consolidation & Reporting
Grupa Polpharma

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w finansach w międzynarodowych grupach kapitałowych. Specjalizuje się w procesach raportowania skonsolidowanego, finansów korporacyjnych oraz kontrolingu procesów produkcyjnych, badań i rozwoju.

Andrzej Sobczak
prof. SGH, dr hab. Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od kilku lat swoje zainteresowania naukowe i eksperckie koncentruje wokół problematyki strategicznego zarządzania IT oraz architektury korporacyjnej. Obecnie skupia się na zastosowaniu tych koncepcji przy automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Karolina Stano
Starszy menadżer procesów / Product Owner
ING Bank Śląski

Pełni rolę Product Ownera systemu IWA (Główny system workflow + archiwum dokumentów w Banku) w obszarze kredytów detalicznych i korporacyjnych.