Prelegenci

Katarzyna Banach
Katarzyna Banach
Prezes
Banach Outsourcing

Katarzyna Banach jest prezesem spółki usług profesjonalnych, stosującej innowacyjne rozwiązania informatyczne, działającej na rynku MŚP pod firmą Banach Outsourcing.

Marek Drozdowski
Kierownik Działu Systemów Finansowych
Play (P4 Sp. z o.o.)

Od ponad 15 lat zajmuje się zwiększaniem wydajności i jakości procesów w działach finansowych firm z branży telekomunikacyjnej. Aktualnie, jako Kierownik Działu Systemów Finansowych w Play, odpowiada za automatyzację i robotyzację procesów księgowych, weryfikacji klienta, podatkowych oraz innych procesów finansowych.

Barbara Płucienniczak
Dyrektor Operacyjny
Bank Pekao S.A.

Aktualnie odpowiada za obszar operacji serwisowych dla Klienta Detalicznego i Bankowości Prywatnej, optymalizacje, w tym robotyka i digitalizacja, zleceń z oddziałów i jednostek wewnętrznych do centralnej obsługi (work-flow na platformie BPM), obsługę zajęć rachunków.

Wojciech Rosa
Wojciech Rosa
Financial Director of Consolidation & Reporting
Grupa Polpharma

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w finansach w międzynarodowych grupach kapitałowych. Specjalizuje się w procesach raportowania skonsolidowanego, finansów korporacyjnych oraz kontrolingu procesów produkcyjnych, badań i rozwoju.

Andrzej Sobczak
prof. SGH, dr hab. Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od kilku lat swoje zainteresowania naukowe i eksperckie koncentruje wokół problematyki strategicznego zarządzania IT oraz architektury korporacyjnej. Obecnie skupia się na zastosowaniu tych koncepcji przy automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Karolina Stano
Starszy menadżer procesów / Product Owner
ING Bank Śląski

Pełni rolę Product Ownera systemu IWA (Główny system workflow + archiwum dokumentów w Banku) w obszarze kredytów detalicznych i korporacyjnych.