Prelegenci

Marek Drozdowski
Kierownik Działu Systemów Finansowych
Play (P4 Sp. z o.o.)

Od ponad 15 lat zajmuje się zwiększaniem wydajności i jakości procesów w działach finansowych firm z branży telekomunikacyjnej. Aktualnie, jako Kierownik Działu Systemów Finansowych w Play, odpowiada za automatyzację i robotyzację procesów księgowych, weryfikacji klienta, podatkowych oraz innych procesów finansowych.

Katarzyna Koszel
Team Lead zespołu Operations & Support
Orsted Polska

Od 2012 r. związana z działami finansowymi i operacyjnymi w branży energetycznej w dużych koncernach w kraju i za granicą. Odpowiedzialna za migrację, nadzór oraz optymalizację procesów rozliczeniowych.

Piotr Kowal
Financial Controler, Biegły rewident
Getinge Shared Services

Kontroler Finansowy, Biegły Rewident posiadający 15 letnie doświadczenie pracy w Finansach i Controllingu, w tym 10 lat w badaniu sprawozdań finansowych, badaniu efektywności kontroli wewnętrznej oraz projektach due dilligence.

Piotr Kurecki
Piotr Kurecki
Kierownik Projektu RPA
Bank Pekao S.A.

Jest ekspertem w Biurze Systemów Obsługi Klienta i Automatyzacji Procesów. Aktualnie odpowiada za robotyzację procesów w Banku Pekao SA i wspiera rozwój platformy BPM.

Łukasz Parkitny
Łukasz Parkitny
System Consultant
Orsted Polska

Obecnie zatrudniony na stanowisku System Consultant w firmie Orsted Polska (dawnej Dong Energy). Pracuje głównie jako RPA (Robotic Process Automation) Developer.